Merr website-in tend

FALAS

  Provoje Tani

&

MarketHub

Qendra Biznesit Online

Nuk ka nevoje të jesh zhvillues apo dizenjues
Kemi menduar NE per ju
Ju vetem shisni

  Meso me teper

Pse Market Hub?

Market Hub është një 'motorr' për krijimin e faqeve eCommerce dhe prezantuese në vetëm 1 minutë kohë. Nuk ka nevoje të jesh zhvillues, dizenjues apo informaticien.

Website praktik dhe te pershtatshem per cdo paisje

E kemi bere aq te lehte per ju per tu bere pjese e internetit sa nuk jua merr mendja.

Ne vetem 3 hapa

picture

Zgjidh Temen

Zgjidhni temen qe ju pelqen me shume nga lista dhe filloni menjehere punen me website-in tuaj.

Paketa te Lira

Ne e dime sesi eshte te ngresh nje biznes te ri apo te futesh ne nje treg te ri. Kerkon kohe, pune dhe investim. Me MarketHub ju kurre nuk dilni te humbur, sepse nuk keni kosto.

Provoje falas

Basic

Falas

 • 7 kanale komunikimi
 • Chat
 • Ads Support
 • Track & Trace Real Time
 • Priority Delivery
 • Cash/Credit Card/Paypal
 • Marketing Support
 • Realtime notification
 • Client Sign Up
Rregjistrohu

Business

Marrveshje

 • 9 kanale komunikimi
 • Chat
 • Ads Support
 • Track & Trace Real Time
 • Priority Delivery
 • Cash/Credit Card/Paypal
 • Marketing Support
 • Realtime notification
 • Client Sign Up
 • IOS APP
 • ANDROID APP
 • Newsletter
 • Dedicated Staff
 • Business Email
Rregjistrohu

Na kontaktoni

Ne jemi ketu per t'ju sherbyer per cdo pytje apo paqartesi tuajen rreth sherbimit tone.